architekt Kraków, projektowanie wnętrz Katowice

Nasze biuro zajmuje się kompleksowym projektowaniem architektonicznym. Specjalizujemy się zarówno w projektach budynków, adaptacjach obiektów jak i projektach wnętrz oraz mebli. Chętnie podejmujemy się zleceń trudnych i nietypowych - pozorne ograniczenia stanowią dla nas wyzwanie i nadają kierunek naszym działaniom.
arch. Magdalena Daszkiewicz - absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Poznańskiej oraz Konserwacji Zabytków na Wydziale Architektury Politechniki Krakowskiej. Stypendystka Universita La Sapienza w Rzymie. Doświadczenie zdobywała w biurze Massimiliano Fuksas Architetto w Rzymie oraz w berlińskim biurze projektowym Zvi Hecker. Współpracuje z krakowską pracownią architektury wnętrz KKAT.
 
Marta Staszków - studentka V roku Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej. Swoją wiedzę zdobywała na stypendiach w Meksyku (Universidad de Monterrey) oraz w Danii (Copenhagen School of Design and Technology). Doświadczenie poszerzała także w ramach licznych warsztatów architektonicznych oraz praktyk. Z naszym biurem związana od maja 2013.